הודעות 09.01.2018

דברי הספד לד"ר אבי מצקל ז”ל

מתוך דברי הספד שכתב ד״ר אלי דריזין

בשבוע שעבר נפטר ד"ר אבי מצקל, רופא נשים ותיק ואהוד, לאחר מאבק קצר במחלה קשה, והוא בן שבעים שנה בלבד. אבי, בוגר ביה"ס לרפואה באוניברסיטת תל אביב (1976), התמחה ברפואת נשים בביה"ח וולפסון ("דג'אני") ואת המשך הקריירה המקצועית עשה בביה"ח "קפלן" ברחובות. מיילדות וטיפול בהריונות בסיכון היו בבת עינו ותחום מומחיותו, וגם לאחר סיום תפקידו בבית החולים כמנהל יחידה להריון בסיכון ואחראי על מחלקת יולדות - המשיך לתת שירות רפואי מעולה בתחום זה במרפאתו ובמסגרת הרפואה בקהילה.

אבי היה איש מיוחד, אוהב אדם, רופא מעולה ומורה בכל רמ"ח אבריו. הוא ניחן בחוש הומור נדיר, יכולת חיקוי בכל שפה ועגה, ובכל אירוע חברתי - הפך למסמר הערב וגלגל מצחוק גם את הטיפוסים הדיכאוניים ביותר. לפני כחודש הופיעו ססנים למחלה איתה התמודד בעבר בהצלחה, אולם המחלה הקשה והמפושטת לא הותירה לו סיכוי. עד הרגעיו האחרונים היה ד"ר מצקל עטוף באהבה, דאגה וטיפול מסור של בניו - אורי וליאב.

נושאים קשורים:  הודעות
מאמרים נוספים שיעניינו אותך
תגובות
 
האחריות הבלעדית לתוכנן של תגובות שיפורסמו על ידי משתמשי האתר, תחול על המפרסם ועליו בלבד. על המגיבים להימנע מלכלול בתגובות תוכן פוגעני או כל תוכן אחר, שיש בו משום פגיעה או הפרת זכויות של גורם כלשהו
15.05.2018, 15:40

חברי הטוב מהיסודי ועד הצבא. מאד כואב לי על לכתו. לעולם אזכור את החיוך שלו. אדם מקסים. מוטי

הייתי הרבה שנים מטופלת של דר'. אבי מצקל. רופא אדיר ובן אדם דגול. כמה עצוב שהוא איננו