הודעות 18.02.2019

בחירות לאיל״ה - קול קורא

במסגרת הכנס השנתי יתקיימו בחירות לוועד ב-27 במאי 2019

שלום לכולם,

בכנס השנתי השנה יתקיימו בחירות ליו״ר ולועד האגודה. רשאים לבחור ולהבחר חברי איל״ה. הבחירות יתקיימו ע״פ תקנון האגודה.

מצ״ב טופס הגשת מועמדות אותו יש להגיש בצירוף 3 מכתבי המלצה מחברי איל״ה משתי מחלקות שונות. את הטופס המלא והחתום ומכתבי ההמלצה יש להעביר עד 13.5.2019 לד״ר אילן קלדרון יו״ר ועדת הבחירות, לכתובת [email protected].
אנו מבקשים להבהיר שהגדרת השתייכות למגזר ״חוקר/ת״ כוללת גם אמבריולוגיות/ים.

השנה הבחירות לא יתבצעו ע״ג פתקי הצבעה ובקופסת קלפי, אלא יהיו דיגיטליות ויבוצעו באמצעות האתר או האפליקציה. הבחירות יפתחו (האופציה להצביע באתר ובאפליקציה) ב-27.5 בשעה 08:00 ויסגרו ב-28.5 בשעה 13:00.

ההצבעה מבוצעת באמצעות המודול היעודי של הר״י. היא מחייבת הזדהות באתר או באפליקציה בה היא נערכת על מנת לודא שהמצביע/ה אכן חבר/ה באיל״ה ושנעשית על ידו/ה הצבעה אחת בלבד. כמובן שאין שום רישום מי בחר מה אלא רק ספירה של הקולות בשתי ההצבעות המתקיימות ע״פ התקנון (יו״ר וחברי ועד). על כן הצבעה בבחירות מחייבת הסדרה של הרישום באמצעות אתר איל״ה, ותשלום דמי החבר לשנת 2019 (וכן כל חוב עבר אם קיים).

עמדת מחשב להצבעה תעמוד לרשות חברי איל״ה בעת הכנס השנתי, אך מומלץ מאוד להוריד את אפליקציית איל״ה לניידים וטאבלטים ולהצביע באמצעותה על מנת להמנע מתור ועומס. כמוכן מומלץ להסדיר את הרישום (חד פעמי אין צורך לחזור עליו אם החברות אושרה ושולמו דמי החבר) ותשלום של דמי החבר מראש ולא להשאיר לרגע האחרון.

אנו קוראים לכל חברי איל״ה להשתתף באופן פעיל בקביעת היו״ר וחברי הועד לשלוש השנים הבאות, לבחור ולהבחר!

בברכה,
ועד בחירות 2019
ד״ר אילן קלדרון - יו״ר
חברים - ד״ר טל עימבר, ד״ר איריס הר-ורדי, ד״ר שלומית גולדמן, ד״ר יואל שופרו

נושאים קשורים:  הודעות
מאמרים נוספים שיעניינו אותך
תגובות