הודעות 07.05.2020

מכתב לנבחני שלב ב' - הרצאות מקוונות

לנוכח האיסור על קיום מפגשים מרובי משתתפים ובהתאם הקושי בביצוע החזרות המתוכננות לנבחני שלב ב', האיגוד הישראלי למיילדות וגינקולוגיה מתארגן להכנת מפגשים מקוונים

בחינה (אילוסטרציה)
בחינה (אילוסטרציה)

לנבחני שלב ב' שלום,

לנוכח האיסור על קיום מפגשים מרובי משתתפים ובהתאם הקושי בביצוע החזרות המתוכננות לנבחני שלב ב', האיגוד הישראלי למיילדות וגינקולוגיה מתארגן להכנת מפגשים מקוונים.

אנו מעוניינים לבצע סימולציות מבחן במתכונת ZOOM שבמהלכן ננסה לכסות את מרבית הנושאים למבחן כפי שאתם נוהגים לעשות במסגרת הקורס התלת יומי וימי העיון שמאורגנים על ידי חברות הבת שבאיגוד.

התכנית היא שמול בוחן/מרצה ישבו 3-2 נבחנים, שידעו מראש באיזה נושא הם עתידים להבחן ויכינו עצמם היטב לקראת הסימולציה. הבוחן ישאל את הנבחנים שאלות, הנבחנים יענו והבוחן/מרצה ייתן תוספות לידע בעזרת שיקופיות. כל שאר המתמחים שניגשים לבחינה יצפו בסימולציה online. תהיה אפשרות לשאול שאלות בסיום.

הסימולציה מצולמת ותעלה אחר כך למודול של אוניברסיטת ת"א. בצורה הזו אנו מתכננים לעבור על כ-40 נושאים, מספר הרצאות הכרחיות (אורוגינקולוגיה) וחזרות על שיקופיות של תמונות.

עלות השתתפות – 300 ₪ למתמחה (התשלום כולל אישור השתתפות online בסימולציית ה-ZOOM ואפשרות להיכנס אחר כך לכל הסימולציות באתר הייעודי באוניברסיטת ת"א). היות והמפגשים מצולמים נזדקק לאישור המתמחים שיצולמו.

מי שמעוניין להשתתף בסימולציה כנבחן מתבקש להעביר את שמו, מס' טלפון ומייל לדר' מרינה פקר
ניתן לפנות במייל: [email protected] או בטלפון 0547781821
בנוסף צרפו גם שם אחד או שניים של חברים שעימם תרצו להבחן. חלוקת נושאי הסימולציה למתמחים הינה אקראית ואינה ניתנת לשינוי. יש סבירות גבוה שחלקכם ישתתף במספר סימולציות.

נכון שההקלות הולכות ומתרבות אך עדיין אין אפשרות לעשות את ימי העיון עבור 57 מתמחים שניגשים לבחינה בתנאי המרחק הנדרשים ולכן אנו מעדיפים להיות מוכנים עם הכנה מצולמת למבחן.

בברכה,
פרופ' רוני מימון
יו"ר האיגוד הישראלי למיילדות וגינקולוגיה

פרופ' טליה לוי
מנהלת האקדמיה המקוונת באיגוד הישראלי למיילדות וגינקולוגיה

נושאים קשורים:  הודעות
מאמרים נוספים שיעניינו אותך
תגובות
 
האחריות הבלעדית לתוכנן של תגובות שיפורסמו על ידי משתמשי האתר, תחול על המפרסם ועליו בלבד. על המגיבים להימנע מלכלול בתגובות תוכן פוגעני או כל תוכן אחר, שיש בו משום פגיעה או הפרת זכויות של גורם כלשהו